شرایط اقساط :مراحل درخواست وام فروش اقساطی موبایل که به دو روش اعتبارسنجی( غیرحضوری) و روش سنتی امکانپذیر است: ۱) روش اعتبار سنجی (تا ۳۰ میلیون تومان)(در سایت مرآت) : الف- افتتاح حساب در بانکداری اجتماعی(کد۱۰) و دریافت شماره حساب که روال آن توصیح داده شده ب-داشتن مستندات درامدی از قبیل : جواز کسب(برای مشاغل آزاد به همراه پرینت میانگین یا گردش حساب) ویا گواهی اشتغال به کار وحکم کارگزینی(برای کارمندان بخش خصوصی ودولتی) نکته: در گواهی اشتغال کارمندان بخش خصوصی لازم است حقوق دریافتی قید گردد و همچنین سوابق بیمه ای ایشان از سازمان مربوطه در سایت بارگزاری گردد. در مورد کامندان دولت فیش حقوقی با مهر سازمان کافیست. ج- ثبت نام در سایت مرآت (imerat.com) با درج شناسه کانون ۵۲۴۱۱ د- ضامن معتبر کارمند دولت بهمراه چک ،پرینت چک و فیش حقوقی یا کاسب با جواز کسب بهمراه چک که دارای رسوب سه‌ماهه‌ی در حد مبلغ وام باشد. سپس با پرینت نتیجه اعتبار سنجی و مدارک شناسایی به شعبه مراجعه نمایید ۲) روش سنتی(تا ۱۰ میلیون تومان): درصورتی که شاغل نیستید میبایست یک ضامن با ارائه فیش حقوقی و کسر از حقوق دولتی و یا خصوصی با سابقه بیش از ۴ سال(ارائه سابقه بیمه ) به صورت حضوری به شعبه مراجعه نمایید.

طبق توافق بین گروه تاج موبایل و بانک در جهت سهولت دریافت وام مدارک مورد نیاز بدین شرح میباشد: به طوری کلی مدارکی که برای اخذ وام با کارمزد ۱.۷% ده ماهه نیاز است به دو روش قابل ارائه است: ۱-روش سنتی(از یک میلیون تومان تا ده میلیون تومان) که با ارائه یک فقره کسر از حقوق رسمی + یک فقره چک و یک فقره سفته از خریدار و ضامن انجام خواهد شد . ۲-روش اعتبار سنجی (از یک میلیون تومان تا سی میلیون تومان )که در این روش خریدار با ارائه مستندات درامدی به صورت کاملا غیر حضوری اعتبار سنجی شده و کسر از حقوق حذف میگردد +یک فقره چک و سفته از خریدار و ضامن .


طرح همیار ( تنها با سه گام)نکته مهم: در این طرح شما با معرفی نامه تاج موبایل به بانک مراجعه کرده و با استفاده از اعتبار گروه تاج موبایل به میزان خرید خود وام قرض الحسنه دریافت خواهید کرد. ۱. گام اول: معرفی مشتری به بانک توسط تاج موبایل ۲. گام دوم: مراجعه به بانک و دریافت وام از بانک توسط مشتری ۳. گام سوم: مراجعه به تاج موبایل و دریافت گوشی ای که از قبل سفارش داده شده توجه: طرح مذکور به ( زودی )آغاز شده و در کانال تاج موبایل و همین کانال به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد


سوالات متداول.آیا پس از خرید کارتن و لوازم گوشی هم به مشتری تحویل داده می شود؟ _ بله گوشی سفارش داده شده پس از خرید اقساطی مانند خرید نقد به طور کامل و همراه با لوازم و جعبه تحویل مشتری میگردد ۲. چه کسانی می‌توانند وام بگیرند؟ _ همه اقشار می‌توانند از این طرح استفاده نمایند. البته کسانی که داری شغل در هر شرکت دولتی و غیر دولتی و حتی فروشگاه خرده فروشی شاغل باشند و برایشان بیمه ارسال میشود برای دریافت وام مراحل به مراتب بسیار ساده تری طی خواهند نمود. ۳. قیمت گوشی چه زمانی اعلام نهایی میشود؟ _ هنگام واریز کامل وجه و تحویل گرفتن گوشی قیمت نهایی به مشتری اعلام شده و درصورت تغییر نسبت به زمان سفارش در فاکتور نهایی اعمال میگردد ۴. آیا هنگام سفارش لازم به پیش پرداخت میباشد؟ _ بله هنگام سفارش لازم است جهت معرفی مشتری به بانک مورد نظر درصد کمی از مشتری دریافت گردد. #یادآوری نکته مهم این است که وام پرداختی به مشتری از سوی بانک به صورت قرضی الحسنه بوده و مراحل دریافت آن بسیار ساده و در اسرع وقت صورت میپذیرد.